top of page

VABAAEG ÜMBRUS-KONNAS

  1. Suusatamine- Kuutsemäe – Eesti atraktiivseim mäespordikeskus, mis pakub aktiivse vaba aja veetmise võimalust aastaringselt nii täiskasvanuile kui lastele.

  2. Veesport- Otepää Wakepargis saab sõita veelaua, veesuuskade, surfilaua, wakeskate'ga, veetube'ga ja veekelguga

  3. Seikluspark-Otepää Seikluspargis koged tõeliselt elamusi maa ja taeva vahel! Pargis võid veeta kasvõi terve päeva. Adrenaliini tekitavad erineva raskusastmega ronimisrajad

  4. Rand- Suvitushooajal juunist augustini ootab sind Otepääl kaunis Pühajärve rand puhta rannaliiva, ujumissilla, rannavolleplatside, laste mänguväljakute ning lehtlatega. 

  5. Golf- Perepuhkuse ja ärikliendi tõeline Meka on Otepääl. Golf asub kiviviske kaugusel Tartu Lennujaamast (37 km). Piirkonnast leiab tõmbekeskusi nii peredele, ajaloost ja kultuurist huvitatule, sportlasele kui ka ostlejale. 

  6. Restoran- Legendaarne GMP Pühajärve restoran on valitud neljal järjestikusel aastal Eesti 50 parima restorani hulka (2013 - 2018

  7. Ööklubi- Ööklubi Comeback on öine kohtumispaik, kus kokku saavad inimesed üle Eesti. Lõbusad peolised teavad täpselt, mida Otepää ööelust oodata – pakutakse ainult parimat meelelahutust.

bottom of page